• ветерінарна клініка

  Надання першої допомоги
  Вашим вихованцям

  Ваша домашня тварина знаходиться в надійних руках з нами! Дозвольте своєму улюбленцю отримати кращий догляд в нашому центрі.

 • ветерінарна клініка

  Ваші вихованці заслуговують
  уваги та догляду

  Допоможіть друзям бути друзями довше. Оскільки вони не можуть розповісти Вам, що сталося.

 • ветерінарна клініка

  Обстеження домашньої тварини
  Шлях до гарного здоров'я

  Співчутливий і високоякісний догляд. Любов-найкраща медицина.

наша клініка

Наша клініка

Кращий друг домашньої тварини


Послуги з лікування тварин в нашій ветклінике відрізняються професійним підходом і широким спектром. У нас працюють дослідні фахівці, які грамотно поставлять діагноз, нададуть Вашим вихованцям як першу невідкладну допомогу, так і проведуть повне діагностичне дослідження.

Дізнатися більше
0

Вакцинацій

0

Щасливчиків

0

Нових будинків

0

Дипломів ми маємо

Наші Послуги & Процедури

Співчутливий і високоякісний догляд


Лаб-діагностика

Лабораторні дослідження дають можливість отримати повну інформацію про функціонування органів і систем, які дозволяють лікарці скоротити до мінімуму час постановки точного діагнозу, призначити і почати саме те лікування, яке необхідне вашому вихованцеві.

Кардіологія

У нашій клініці ви можете пройті якісне кардіологічне обстеження, отримати консультацію лікарки кардіолога, який призначить вам невідкладне лікування і подальшу терапію для запобігання серцевому нападу.

Терапія

У клініці Центр здоров'я тварин до кожного пацієнта індивідуальний підхід. Для максимально швидкої і точної постановки діагнозу, при необхідності, терапевт загальної практики може направити вашого вихованця до вузькопрофільного фахівця. У нашій клініці завжди сможно отримати консультацію лікарок.

Онкологія

У клініці Центр здоров'я тварин виконується успішне оперативне лікування і подальше лікування за допомогою хіміотерапії онкохворих пацієнтів. У нашій клініці ви можете отримати профільну консультацію вузького фахівця в області ветеринарної онкології.

Хірургія

У клініці Центр здоров'я тварин хірургічні операції проводяться відповідно до стандартів європейських протоколів ветеринарної медицини. Завдяки сучасним методам діагностики і лікування ми успішно виконуємо, різні ортопедичні і торакальниє, операції будь-якої складності.

Стоматологія

Завдяки сучасному стоматологічному устаткуванню і професіоналізму лікарки нашої клініки допоможуть вам, вирішити практично будь-яку проблему пов'язану із зубами і яснами вашого вихованця.

Вартість Послуг

дуже демократичні ціни


 • Первиннє Приймання

 • от 233 грн.

  відвідувачам залишившим відгук-знижка 5%

 • Записатися Ціни
 • Чіпування

 • от 439 грн.

  відвідувачам залишившим відгук-знижка 5%

 • Записатися Ціни
 • Планова Вакцинація

 • от 420 грн.

  відвідувачам залишившим відгук-знижка 5%

 • Записатися Ціни

Шо кажуть Наши відвідувачі

Оскільки вихованці не можуть розповісти Вам самі

відправити відгук

Недавні Пости

Любов - краща медицина


Мы делаем УЗИ


Айболит Ушаков


Наша рецепция